Reference

Díky kurzu MBA jsem si zlepšila své znalosti v oblasti ekonomiky a všeho co s tím souvisí – v oblasti managementu ve stomatologii. Obsah přednášek byl praktický, informace byly jasné a použitelné pro praxi stomatologa. Právě zaměření na stomatologii je to, co velice oceňuji, a co mě vedlo k tomu, že jsem se pro kurz rozhodla. Přednášky byly zpracovány formou užitečných formátů – odborné slovo, užitečné tabulky a grafy – zahrnovaly vše, co jsem očekávala včetně možností zodpovídání dotazů účastníků lektorem. Také bych chtěla vyzdvihnout kvalitu lektorů. Času stráveného kurzem nelituji, naopak na každou hodinu jsem se velice těšila. Kurz MBA organizovaný Dentalcare bych doporučila všem, ať už začínajícím lékařům po studiu, protože tyto informace na škole nezískají, tak i lékařům s dlouhodobější praxí. Děkuji všem lektorům a organizátorům MBA kurzu, že kurz naplnil má očekávání.

MUDr. Konupková Helena

Profismile plus s.r.o.

Bez jakékoliv pochybnosti, bych doporučila tento studijní program, a to nejen manažerům zubních praxí, ale i zubním lékařům a lékařkám v malých praxích jako jsem já. Škoda, že jsem takovým programem neprošla dříve, ale nikdy není pozdě. Přednášky jsou zajímavé, odborné a zároveň vtipně vedené a nechybí prostor pro diskuze a možnosti konzultací či dotazů. Ani on-line podoba nesnižuje kvalitu tohoto studia. Získala jsem mnoho cenných informací, názorů, návodů a i zkušenosti nejen od přednášejících, ale i od kolegů z našeho studijního kruhu. A těším se na další.

MUDr. Kateřina Tarasová

Dent Tar s.r.o.

Studium hodnotím velmi pozitivně, lektoři se snaží předat mnoho potřebných informací. Náplň kurzu je přesně dle mých potřeb a získané vědomosti odpovídají mému očekávání. Výuka probíhá ve výborné, pohodové atmosféře a oceňuji komplexnost kurzu. Lektoři jsou odborníci, kteří přednášená témata výborně znají. Za nejpřínosnější považuji možnost mluvit s lektory o jejich nejen praktických zkušenostech a doporučeních. Dozvěděl jsem se mnoho zajímavých věcí, které využiji ve své praxi.

MUDr. Tibor Imre

Dentim s.r.o.

Dobre spracovaný kurz na základnú orientáciu v problematike manažmentu a vedenia zubnej praxe. Lektori z oblastí ekonomie, daní, účtovníctví, marketingu a IT uvádzajú informácie, ktoré by mali byť súčasťou curricula lekárskych fakúlt, nakoľko drvivá väčšina absolventov odborov zubného lekárstva vedie súkromné praxe a sú zároveň podnikateľmi. Zakladateľ programu Ing. Košumberský prítomný na fórach pravideľne zverejňuje užitočné informácie, ktoré sú veľmi užitočné pre vedenie praxe, tiež publikácia "Ekonomická ročenka stomatologa", veľmi užitočne spracováva problematika. Súčasťou kurzu boli aj motivačné prednášky o kultúre podnikania a inšpirácie Tomáša Baťa, ktoré boli veľmi podnetné. Celkovo by som kurz odporúčil, pre majiteľov menších praxí - výborný na orientáciu, pre manažérov väčších praxí - určite ako krok k ďalšiemu vzdelávaniu.

MDDr. Martin Šimo

DentiSimo s.r.o.

Studium MBA mi pomohlo prohloubit znalosti ekonomických aspektů vedení praxe. Získala jsem vědomosti, nezbytné pro správné nastavení cen a optimalizaci mezd. Nejpodstatnější je, že jsem se naučila vážit si svého času a účinně ho řídit. Děkuji všem přednášejícím, kteří se podíleli na mém studiu.

MUDr. Elena Papež

Zubní ordinace VivaDent

Vše naprosto perfektní a profesionálně vedené. Poutavé a přínosné přednášky na rozličná témata, týkající se stomatologické praxe. Výborní lektoři. Děkujeme.

MUDr. Sylvia Kovandová

Oceňuji, jak jsou v MBA programu pro zubní lékaře obzvláště ochotní vyučující, kteří zodpoví na jakýkoliv dotaz. Kvalita podávaných informací je také vysoká a i tak srozumitelně podaná, že ji i ekonomický laik pochopí.

MDDr. Markéta Benešová

Konečně kurz šitý na míru zubním/všeobecným lékařům.

MUDr. Viktor Seidler

DentEye zubní a oční ambulance

Kurs MBA se zaměřením na stomatologii mi pomáhá řešit každodenní problémy z naší denní praxe (a to i ty problémy, o kterých jsem nevěděl). Velmi prakticky a podrobně probíráme nastavení procesů v zubní praxi, ať už jde o efektivitu, mzdy, nastavení cen a podobně. Získané poznatky můžu ihned uplatnit v praxi, navíc s možností konzultací s jednotlivými lektory. Troufnu si říci, že díky provedeným úpravám ve firmě jsme už teď vydělali podstatně více peněz, než stál samotný kurs. Není to první MBA kurs, který absolvuji, ale tady nejde o nějaký pochybný titul za jménem, ale spíš o skutečně kvalitní a přínosné informace, které okamžitě uplatníte ve své praxi. Za mě jednoznačně doporučuji.

MUDr. Václav Kopecký

EsthetX Dental Clinic s.r.o.

Co mi přináší MBA studium: Splňuje touhu a nutnost orientace v ekonomických aspektech podnikaní. Každý privátní stomatolog je nucen řešit denně manažerské a ekonomické povinnosti. Tyto věci nás na medicinských fakultách nikdo neučil a jejich (byť základní znalost) mi může dát možnost lépe se rozhodovat v řízení ekonomiky praxe, zaměstnanecké politice a komunikace s účetní na podstatně vyšší úrovni. Velmi vyzdvihuji, že toto studium je úzce specializováno na oblast stomatologie! To je ojedinělé a pro nás velmi efektivní!

MUDr. Martin Rusnák

Rusnak Dental Care s.r.o

Rad by som veľmi kladne ohodnotil študijný program MBA, ktorý som sa rozhodol v tomto akademickom roku absolvovať, a rozšíriť si tak svoje vedomosti v oblasti manažmentu, ekonomiky a marketingu stomatologickej praxe. Štúdium bolo vedené pútavou formou, okrem teoretickej časti, ktorú nám predstavili prednášajúci, sme mali moznosť veľa diskutovať a vymieňať si názory a skúsenosti s ostatnými účastníkmi štúdia a lektormi, a mohli tak porovnať naše doterajšie postupy s tým, ako postupujú vo svojich praxiach ostatní kolegovia a ako nám na základe svojich dlhoročných skúsenosti odporúčajú viesť svoje praxe naši prednášajúci. Počas absolvovania štúdia som získal veľa nových dôležitých informácií a určite doporučujem tento študijný program aj ostatným majiteľom či manažérom stomatologických ambulancií.

MUDr. Martin Zupko

ZUPKO dental center s.r.o.

Lektoři kurzu MBA budou Vašimi průvodci z džungle účetnictví, ekonomiky a managmentu do reálného poznání privátní stomatologické praxe.

MUDr. Vítězslav Hahn, MBA

Hahn-Dent s.r.o.

Absolvováním MBA programu jsem se ve vedení naší praxe výrazně posunula a získané informace byly přesně to, co jsem očekávala. Nastavení chodu ordinace jsem doladila a jsem v provozu jistější a díky znalostem vím, že vše běží jak má. Výrazně se snížil můj stres z administrativy praxe, což vnímám jako největší benefit. Perfektně funguje i individuální konzultace.

MDDr. Eva Srnová

MAJDENT s.r.o.

Výborný a osvěžující studijní program.

MDDr. Veronika Zedníčková

Program je moc přínosný, nejen pro vedoucí lékaře velkých klinik, ale i pro lékaře jednotlivce, který vede nebo si teprve zřizuje svou privátní praxi. Velmi si cením i možnosti se s vyučujícími spojit a případné dotazy k tématu posléze prodiskutovat.

MDDr. Michaela Bašusová

Tématicky velmi dobře připravené. Úroveň přednášejících vynikající.

Ing. Dagmar Sklářová

Je to všetko super. Mnohí moji kolegovia chcú sa prihlásiť na štúdium v tomto roku.

MUDr., Mgr. Milan Šteňko

STENT-DENT s.r.o

Studium MBA programu mě nejenom bavilo, ale přirozeně vedlo i k dalšímu rozšiřování znalostí o probírané problematice. Vše se značnou porcí motivace od výborného lektora (dalo by se říci i kouče) pana Ing. Košumberského a mnoha dalších vynikajících odborníků. Jednoznačně doporučuji!

MDDr. Dominik Novák

Domident s.r.o.

Studium mě učí chápat ekonomické fungování praxe v širších, ale prakticky uchopitelných souvislostech, rozvíjí sebedůvěru v nastavování procesů, vedoucích k rovnováze spokojeného zaměstnavatele, zaměstnance i pacientů. Mám rád školení, jejichž přínos okamžitě ovlivní mou praxi, a takovým tento kurz bezpochyby je.

MDDr. Jan Doubrava

Zubní ordinace Doubrava s. r. o.

Již po půl roce studia u sebe pozoruji změnu myšlení. Začnete nacházet rezervy ve vedení Vaší praxe, přestanete odkládat důležitá rozhodnutí (např. úpravu cen a jejich přizpůsobení momentální situaci), přestanete se stydět dostávat za svoji práci adekvátně zaplaceno. Tento studijní obor z Vás neudělá lepšího lékaře, ale rozhodně budete lepší podnikatel.

MDDr. Zdeněk Brachtel

Zubatý svět s.r.o

Prednasky su prinosne pre kazdeho, kto chce mat aspon zakladny ekonomicky prehlad o fungovani zubnej ambulancie alebo praxe. Prezentovana teoria a prakticke priklady z kazdodennej stomatologie su vhodnym predpokladom pre strategicke rozhodovanie. Odporucam!

MUDr. Michal Sabadoš

Peppermint Dental, s. r. o.

Lékařské fakulty se nás snaží připravit odborně, avšak nenaučí nás jak se vede úspěšná praxe z ekonomického, legislativního a manažerského hlediska. Proto jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na profesionály, kteří v tomto specifickém oboru pracují spoustu let a dokáží Vám pomoct optimalizovat Vaši praxi ke spokojenosti jak Vás jako provozovatele tak i Vašich zaměstnanců a klientů. Ty dva roky utekly jako voda a nelituji jediného okamžiku, že jsem se rozhodla ho absolvovat. Ucelený pohled na celou problematiku špičkami v oboru dává člověku jistotu a klid na duši, a naučí ho především time managementu který je pro spokojený jak profesní tak osobní život tak moc důležitý. Byla to jedna z mých nejlepších životních investic. Moc děkuji celému teamu za vše a především Tomášovi který je prostě ten správný muž na svém místě!

MUDr. Andrea Otava Veitová

Moravia Dent s.r.o.

Kurz byl plný strukturovaných informací, které můžeme použít v praxi. Lektoři byli velmi motivující, otevření a s chutí se dělili o své vědomosti.

Dr. Yuluya Apanasevich

Sofident s.r.o

Ze začátku jsem některým věcem hůře rozuměl bez základní znalosti ekonomie. Nyní se kurz již věnuje praktickým tématům řízení zdravotnického zařízení a naplňuje moje představy. Školení jsou přínosná. Oceňuji otevřenost a pozitivní náladu a permanentní podporu školitelů. Doporučuji 🙂

MDDr. Jakub Staněk

Dontic s.r.o

Studijní program, který plní má očekávání a zlepšuje náhled do vedení vlastní praxe 🙂

MDDr. Petr Rada

Velmi zajímavé přednášky, mnoho užitečných rad do praxe.

MDDr. Vít Švoma

Stomatologické centrum Jihlava, s.r.o.